Po co, na co i dlaczego?- czyli Aloisia Tłumaczy

Jak już wiemy ze strony głównej, blog ten powstał, bym mogła was informować o nowych sprawach na moim kanale. Są tacy, co mają grupy na Facebook, są tacy co robią filmy informacyjne( w tym vlogi), no i są też biuletyny, ale tutaj będę wrzucać informacje takie troszkę tylko dla was, moich widzów, więc wczytujcie się uważnie. Chyba to wszystko co chciałam wam ogłosić, więc do zobaczenia, kocham was! ;*

Widzowie moi kochani ;*

Od razu mówię,że ta strona nie jest tylko dla mnie, jest też dla was. Chciałam też właśnie ten aspekt poruszyć,że ja staram się o was dbać. Co to znaczy? Doceniam wasze rady, i na ogół raczej nie uważam was tylko za maszynki, które nabijają mi wyświetlenia. Jesteście ludźmi i to, czy dacie łapkę w dół, czy w górę, czy skomentujecie, zależy od was. No i to chyba tyle do przekazania, trzymajcie się!

Historia projektu

W tej części możesz opisać historię swojego projektu i to, co Cię motywowało, aby go realizować. Wydaje się rzeczą stosowną wspomnieć także o najważniejszych przedsięwzięciach i podziękować osobom, które projekt współtworzyły.